PALİVOR ÇİFTLİĞİ'NDEN "ÇİFTLİK CATERING"

Palivor Çiftliği, Spicy Gourmet Foods işbirliğiyle İstanbul'da özel davetlerinizde ve Kırklareli'ndeki Palivor Çiftliği'nde seçkin konuklara lezzet dünyasının kapılarını aralıyor.

Spicy Gourmet Foods'un kurucusu Şafak Tunca:
"Catering ve event organizasyonundaki tecrübelerimizi, Palivor Çiftliği'nin ürünleri ile birleştirerek, 100 kişiden 1500 kişiye kadar hizmet sunabilecek bir konsept hazırladık. Palivor Çiftliği'nin et şarküteri ve süt ürünlerini kullanarak, ortaya emsalsiz bir menu çıktı. Çiftlik Kahvaltısı, Brunch, BBQ konusunda davetlerde eşsiz bir lezzet sunacağız"

Palivor Çiftliği Catering menüleri Spicy Gourmet Foods'un kaliteli sunum ve servisiyle şehrin vazgeçilmezlerinden olmayı hedefliyor Evinizde ya da dilediğiniz farklı bir mekanda hatta arzu ederseniz, Kırklareli, Demirköy'de bulunan Palivor Çiftliği'nde catering hizmeti alabileceksiniz.

Palivor Çiftliği Executive Şef'i Haldun Tüzel:
"Palivor Çiftliği'nin Çiftlik Kahvaltısının yanı sıra, zengin bir Brunch menüsü, öğlen ya da akşam yemeği olarak servis edilebilecek BBQ ürünlerimizle, Trakya kıvırcık kuzularının fırında butundan, Trakya beyazpeynirli sağlıklı kinoa salatamıza, Balkanların populer tatlısı trileche'ye kadar tadanı lezzet yolculuğuna çıkartacak bir menu hazırladık"

Tüm eventlerinize özel konsept menü, görsel tasarım ve uygulamalarıyla Palivor Çiftliği Catering hizmeti almak için Spicy'yi arayabilirsiniz.

İletişim
Şafak Tunca
Cep Telefonu: (0532 406 61 54)
websitesi: www.spicy.com.tr
Adres : Cesur Sokak No:47 Seyrantepe, Kağıthane, ISTANBUL

catering catering
Web Tasarım Garantimedya