Etkinlikler

Demirköy, Kırklarelinde doğa içindeki Çiftlik evlerimizde, köy yaşamını sevenler ve özleyenler için tamamiyle doğal bir yaşam sunmaktayız. Palivor Çiftliğinde ev sahipleri ve ziyaretçilerimiz çevrenin doğal ve eşsiz yapısını keşfederken hayatın basit zevklerini tadabiliyorlar. Palivor patikalarındaki etkinliklerde temiz havayı doya doya ciğerlerinize çekebilir, yöreye özgü büyüleyici bitkileri keşfedebilir ve vahşi doğadan kesitler görebilirsiniz.

Palivor'da tarım ürünleri organik olarak yetiştirilmekte, ev sahipleri tarafından tüketilmektedir. Öte yandan, çiftlikte Trakya'nın doğasından lezzetli ve gurme ürünleri bulunduran Palivor Çiftliği Mağazamız bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünleri bu mağazamızdan satınalabilir, çiftlikte tadabilirsiniz.Çiftiğimiz İğneada'ya yalnızca 11 kilometre mesafededir. Saklı cennet İğneada doğa sporları için en ideal bölgelerden birisi durumunda. Bölgede fotoğrafçılık, kuş gözlemciliği, doğa yürüyüşleri, at binme, offroad, bisiklet turu, avcılık ve kampçılık gibi bir çok aktivite en ideal şekilde gerçekleştiriliyor.

Demirköy, eşsiz bir gastronomi macerası sunmaktadır. Taşmekan ve Bahama'da Demirköy'deki en iyi et yemeklerini Bonanza'da ise kiremitte alabalık yiyebilirsiniz. Palivor Çiftliği'nin bulunduğu Demirköy ilçesinde ve civarında köylerindeki tüm olanakları incelemek için www.demirköyüm.com sitesini mutlaka ziyaret ediniz.

Gastronomi

Detaylı bilgi >

Binicilik

Detaylı bilgi >

Longoz Ormanları

Detaylı bilgi >

Demirköy

Detaylı bilgi >

Catering

Detaylı bilgi >
Web Tasarım Garantimedya