Etkinlikler

Palivor’da ev sahipleri çevrenin doğal ve eşsiz yapısını keşfederken hayatın basit zevklerini tadabiliyorlar. Palivor patikalarındaki etkinliklerde temiz havayı doya doya ciğerlerinize çekebilir, yöreye özgü büyüleyici bitkileri keşfedebilir ve vahşi doğadan kesitler görebilirsiniz.

Palivor’da Saanen Keçi Üretim Merkezi bulunmakta, her sabah taze keçi sütü sağılmaktadır. Tüm gıda ürünleri organik olarak yetiştirilmekte, ev sahipleri tarafından tüketilmektedir. Doğal tarım ve hayvancılık ürünlerinin yetiştirilmesinde çalışabilir, beden ve ruh sağlığınızı mükemmel bir seviyeye çıkartabilirsiniz.

Bisiklet ile Çİftlik’te dolaşmak, uzun yürüyüşler yapmak, atlarınızla keşfe çıkmak, veya yörede çok özel yemekler sunan lokantalarda yeni tatlar keşfedebilirsiniz.

Çiftiğimiz İğneada’ya yalnızca 11 kilometre mesafededir. Saklı cennet İğneada doğa sporları için en ideal bölgelerden birisi durumunda. Bölgede fotoğrafçılık, kuş gözlemciliği, doğa yürüyüşleri, at binme, offroad, bisiklet turu, avcılık ve kampçılık gibi bir çok aktivite en ideal şekilde gerçekleştiriliyor.

İğneada’da bulunan İğneada Hotel & Resort’da yazın bir çok aktivite yapılıyor rüzgar sörfü ve kiteboard okulları açılıyor. Başlıca su sporlarından, kayak, jet ski, banana, hamburger, kano, deniz bisikleti ve plaj voleybolu gibi aktiviteler Otel’de bulunuyor. Ayrıca Palivor’da atv safari, paintbal, bisiklet turları ile iyi vakit geçiriliyor.

Demirköy, eşsiz bir gastronomi macerası sunmaktadır. Taşmekan ’da Demirköy’deki en iyi eti Bonanza’da kiremitte alabalık yiyebilirsiniz. Palivor Çiftliği’nin bulunduğu Demirköy ilçesinde ve civarında köylerindeki tüm olanakları incelemek için www.demirköyüm.com u muhakkak ziyaret ediniz.

Copyright © 2013 Palivor Çiftliği Turizm Gıda Tarım ve Hayvancılık A.Ş.